Aktivitete

Ministrja e Shëndetësisë Albana Koçiu, viziton Spitalin Memorial Fier

https://srmemorial-fier.al/wp-content/uploads/2024/02/Ministria-Albana-Kociu-ne-spitalin-Memorial-Fier-1.mp4

Karta e Autonomisë Menaxheriale

10 Mars, Fier- Spitali Memorial Rajonal Fier është spitali i parë publik që përfiton Kartën e Autonomisë Menaxheriale.…

Kongresi i Parë i Shëndetësisë

Mirënjohje dhe vlerësim për spitalin Memorial nga kryeministri vendit Z. Edi Rama!

Mirënjohje dhe vlerësim për spitalin Memorial! Përkushtimi dhe puna e përditshme ishin përbërësit kryesor të suksesit tonë, i…

1 Vitë Memorial

View this post on Instagram A post shared by Ogerta Manastirliu (@manastirliu.ogerta)

Spitali Memorial Fier – Me stafin e përbashkët shqiptaro-turk që zgjerohet çdo ditë

Spitali Memorial Fier – Me stafin e përbashkët shqiptaro-turk që zgjerohet çdo ditë, bëhemi gati të garantojmë shërbim…

FUSION nga Harilla Koçi E ftuar, Znj.Rudina Degjoni, drejtoreshë e Spitalit “Memorial”, Fier. Gjithcka që duhet të dini.

Spitali rajonal Memorial i Fierit, Degjoni për ATSH: Në 6 muaj u shërbyen mbi 28 mijë qytetarë

 Mbi 28 mijë shërbime janë ofruar deri tani në spitalin rajonal Memorial të Fierit, ku operohet me staf…

Hipokrati – Të trajtohesh në Spitalin Modern të Fierit? Ja si veprohet! 27 Nëntor 2021

“Hipokrati” tregon te gjitha shërbimet që ky Spital ofron dhe lehtësirat që sjell për popullsinë e Shqiperise se…

Hipokrati – Pacientët të habitur në Spitalin e Ri të Fierit! 27 Nëntor 2021

“Hipokrati” tregon te gjitha shërbimet që ky Spital ofron dhe lehtësirat që sjell për popullsinë e Shqiperise se…

Hipokrati – Pacientët e Spitalit të Ri të Fierit mbërritën! 27 Nëntor 2021

”Hipokrati” tregon te gjitha shërbimet që ky Spital ofron dhe lehtësirat që sjell për popullsinë e Shqiperise se…

Hipokrati – Ja kush përfiton nga Spitali i Ri i Fierit! 27 Nëntor 2021

“Hipokrati” tregon te gjitha shërbimet që ky Spital ofron dhe lehtësirat që sjell për popullsinë e Shqiperise se…

Hipokrati – Tiroidet! Biopsia në Spitalin e Ri të Fierit! 27 Nëntor 2021

“Hipokrati” tregon te gjitha shërbimet që ky Spital ofron dhe lehtësirat që sjell për popullsinë e Shqiperise se…

Emisioni “Hipokrati” në Spitalin Memorial Fier. Gjithçka që duhet të dini në lidhje me shërbimet që ofrohen

Emisioni “Hipokrati” Spitali Memorial Fier ????? Gjithçka që duhet të dini në lidhje me shërbimet që spitali ynë…

Për herë parë në sistemin publik dhe pikërisht në Memorial realizohet Botoks Stomaku

Për herë parë në sistemin publik dhe pikërisht në Memorial realizohet Botoks Stomaku. Teknika e fundit për humbjen…

Spitali rajonal Memorial i Fierit, Degjoni për ATSH: 22 mijë qytetarë, shërbim falas

TIRANË, 6 nëntor/ATSH-Maela Marini/ Në 5 muaj nga fillimi i funksionimit të spitalit rajonal Memorial të Fierit, rreth…

Për herë të parë në Spitalin Rajonal Memorial në Fier, diagnostikimi i sistemit nervor periferik të muskujve

TIRANË, 10 shtator/ATSH/ Për herë të parë për të gjithë pacientët e jugut, në Spitalin Rajonal Memorial në…

Mjekët turq dhe shqiptarë të Spitalit Rajonal Memorial të Fierit, apel qytetarëve të vaksinohen ndaj COVID-19

TIRANË, 19 shtator/ATSH/ Mjekët turq dhe shqiptarë të Spitalit Rajonal Memorial të Fierit, përmes një videomesazhi, drejtuan sot…

Spitali Rajonal Memorial i Fierit, Degjoni për ATSH: Në 3 muaj u shërbyem mbi 10 mijë qytetarëve

TIRANË, 1 shtator/ATSH-Maela Marini/ Mbi 10 mijë qytetarë kanë marrë shërbime në Spitalin Rajonal Memorial të Fierit në…

Spitali memorial i Fierit 100 operacione me sukses në 3 muaj! Pacientja: Falë doktorit jam gjallë

Për 3 muaj janë realizuar mbi 100 operacione në spitalin rajonal memorial të Fierit, ndërsa kanë marrë shërbim…

Faza e tretë e zgjerimit të shërbimeve

Znj.Ogerta Manastirliu ka krezr një vizitë në Spitalin Memorial të Fierit është hapur Shërbimi i Hemodinamikës për ndërhyrjet…

Faza e dytë e zgjerimit të shërbimeve

Znj. Ogerta Manastirliu Ministër i Shëndetesisë dhe Mbrojtjes Sociale nga vizita e kryer ne Spitalin Rajonal Memorial Fier u shpreh…

Spitali Memorial i Fierit do u shërbejë falas 540 mijë personave/ Qytetarët për ATSH-në: Kryevepër, fat të mos shkojmë deri në Tiranë

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Spitali Memorial i Fierit është ndërtuar brenda kohës së premtuar dhe pritet të çelë dyert…

Ekskluzive/ Reportazh nga Spitali Memorial i Fierit, në pritje të pacientit të parë

https://www.youtube.com/watch?v=BRWNZrH-OJ4&t=79s Sot Spitali Memorial i Fierit hap dyert për pacientët e parë. Gazetarja Suadau Mehmetaj bisedoi me mjekë…

Top News – Rama në Spitalin Memorial të Fierit/ ‘Do shërbejë si qendër dijeje dhe eksperience’

https://www.youtube.com/watch?v=SgMr1xlMyG4

Kryeministri Edi Rama – HAP DYERT “SPITALI RAJONAL MEMORIAL FIER”

https://www.youtube.com/watch?v=QhM8X6ek4tQ

Spitali Memorial i Fierit, në 3 javë 500 pacientë!Drejtoresha:Mbi 10 ndërhyrje kirurgjikale me sukses

Çel dyert Spitali Memorial i Fierit | Lajme-News

Mbi 80 paciente marrin sherbim ne spitalin memorial Fier | Lajme – News

Kryeministri Edi Rama – SPITALI MEMORIAL FIER